Kalıcı Makyaj Eğitim

MICROBLADING 3D KIL TEKNİĞİ KAŞ BİR MAKİNE-CİHAZ -PİLLİ ALET VS. KULLANMADAN YAPILIR .  Bu eşsiz teknik sırasında pigment birçok tek kullanımlık iğnesi ile sabit, küçük çoklu iğne olan bir kalem aletle uygulanır.  İğneler makinelerde kullanılanlardan üç kat daha ince olmakla birlikte pigment enjeksiyonunun derinliği dermise (alt deri) ulaşmaz.  Son derece ince ve doğal görünümlü bir kıl vuruş etkisi elde edilmektedir.
BU EŞSİZ VE BENZERSİZ TEKNİK GÖZLE FARK EDİLMEYEN UZUN ÖMÜRLÜ SONUÇLAR ELDE EDİLMESİNİ SAĞLAR.
MICROBLADING TEKNİĞİNİN ÇEŞİTLERİ.
NASIL UYGUN BİR TEKNİK SEÇİLİR?
EĞİTİM PROGRAMI ÇEŞİTLİ MICROBLADING MANUEL KALICI MAKYAJ TEKNİĞİNDEN OLUŞMAKTADIR:
 
1. Slide & Tap MANUAL tekniği bir makine kullanmadan uygulanır. Bu teknik yumuşak gölgeleme ile yani derinin içine çok kalın bir bitki bazlı pigment uygulayarak ideal bir kaş biçimi sağlar.  Etkisi gölgeler kullanılarak vurgulamaya benzer ancak büyük farkı etkisinin Ortalama 1-1.5 YIL sürmesidir.  Sonuç son derece doğal ve fark edilmez olur - bir dövme gibi görünmez. Kaşın biçimi, rengi ve yoğunluğu yüz özellikleri ve müşterinin tercihlerine göre seçilir.  Bu teknik, yeterli miktarda doğal kıl olduğunda hafif bir kaş düzeltmesi (yara ve açıklıkları gizlemek için) gereken müşteriler için en uygunudur.
 2. 6D MANUAL tekniği bir makine kullanmadan uygulanır. Bu teknik doğal kıllara özdeş kıllar çizerek, yani derinin içine çok kalın bir bitki bazlı pigment uygulayarak ideal bir kaş biçimi sağlar. Etkisi 1-3 yıl sürer.  Sonuç son derece doğal ve fark edilmez olur - bir dövme gibi görünmez. Kaşın biçimi, rengi ve yoğunluğu yüz özellikleri ve müşterinin tercihlerine göre seçilir. Bu teknik, az miktarda doğal kıl veya önemli ölçüde açıklık ya da yara olduğunda daha dolgun kaşlar isteyen müşteriler için en uygunudur.
3.  MICROBLADING tekniği, ileri MANUEL kaş rekonstrüksiyon tekniği bir makine kullanmadan uygulanır ve çok doğal görünümlü bir sonuç elde edilir.  Doğal kıllara özdeş çizilmiş kılların etkisi birkaç tonda pigmentler ve özel birçok iğneli teknoloji kullanılarak elde edilmektedir. Sonuç 1-1.5 yıl dayanır. Etkisi de doğal kaşların kıllarına çarpıcı biçimde benzerdir. Kaşın biçimi, rengi ve yoğunluğu yüz özellikleri ve müşterinin tercihlerine göre seçilir. Bu teknik mükemmel sonuçlar isteyen müşteriler için en uygunudur.  Bu aynı zamanda neredeyse hiç doğal kaş kılları kalmadığı veya son derece ince olduklarında kaş biçimini tamamen onarmak için de kullanılır.
 HER TEKNİK MÜŞTERİLER İÇİN AYRI AYRI SEÇİLİR. TEKNİK SEÇİMİ ÖNCELİKLE DOĞAL KILLARIN DURUMU, KALINLIKLARI VE KIL MİKTARINA DAYALIDIR.  AYRICA PİGMENTASYON SONUCUNUN GEÇİCİ (1 YILA Kadar) YA DA KALICI (1-3 Yıla kadar) OLMASININ BEKLENMEKTE OLUP OLMADIĞININ BİLİNMESİ DE ÖNEMLİDİR.
 
MICROBLADING  ETKİSİ, MÜKEMMELLİK VE KUSURSUZ SONUÇLARA DEĞER VEREN SEÇİCİ MÜŞTERİLER İÇİN ÖNERİLİR.

 
MICROBLADING TEKNİĞİ HASSAS VE AĞRISIZ İŞLEMİYLE AYIRT EDİLİRKEN SONUÇ 1-3 YILA KADAR DAYANIR.  ONAYLI VE GÜVENLİ OLAN KALIN BİTKİ BAZLI PİGMENTLER KULLANILIR.  BUNLAR ZAMANLA RENKLERİNİ DEĞİŞTİRMEZ ANCAK BUNUN YERİNE YAVAŞÇA SOLARLAR.  
MICROBLADING MANUEL TEKNİĞİN ANA AVANTAJLARI:
 
1. Prosedür çok daha az ağrılıdır ve bir makineyle olandan daha hızlı yapılır.  
2. Çok doğal bir sonuç elde edilir.  
3. Bir dövme gibi görünmez.Eski yöntem kaş kontürü ( doldurma) gibi asla görünmez.
4. Bu prosedür için makine kullanılmaz.  Bir kalem aletinin kullanılması daha ucuz ve kolaydır.  
6. Son derece ince tek kullanımlık iğneler makinelerde kullanılan en ince iğnelerden 3-4 kat daha incedir.  Bu nedenle "çizilen" kıllar doğal kıllara özdeştir.  
7. Renk değiştirmeyen ancak bunun yerine yavaşça solan kalın bitki bazlı pigment kullanılmaktadır.  
8. Düzeltme sadece hâlihazırda mevcut sonucu vurgulamak için gereklidir.  

AYRINTILI EĞİTİM PROGRAMI:

1. gün: Cilt yapısı. Geçmiş prosedürler ve iyileştirme yönleri.  Kontrendikasyonlar.  Hijyen standartları ve güvenlik gereklilikleri.
Kaş rekonstrüksiyonunun temelleri, teorik ve uygulama kısımları.  Her bir müşteri için kişiselleştirilen kusursuz kaşlar için bir formül.
1. gün Manuel Slide&Tap Tekniği. Teori, yapay deri ile uygulama, bir model ile uygulama.
2. gün Manuel 6D Tekniği. Teori, yapay deri ile uygulama, bir model ile uygulama.
2. gün Manuel Ultra HD Tekniği. Teori, yapay deri ile uygulama, bir model ile uygulama.

KURSLAR SIRASINDA MODELLİ 3 ANA UYGULAMA SEANSI OLACAKTIR.UZM. EĞİTMEN ÇAĞNUR ÖZDİLEK  UYGULAMA YAPARKEN TÜM DETAYLARI GÖREREK ADAPTASYON SAĞLAYACAKSINIZ TAM EĞİTİM MATERYALİ, TİTİZ PROSEDÜR SUNUMU VE PROFESYONEL EĞİTİMCİNİN GÖZETİMİ KURSLARI TAMAMLADIKTAN SONRA MANUEL TEKNİKLERİ GÜVENLE VE BAĞIMSIZ OLARAK YAPMANIZI SAĞLAR.

  • Tweets